Czarny Bór
- gmina ludzi z pasją
data

GITAROWE KOLĘDOWANIE
10.01.2018

Kolędy to jedne z najprzyjemniejszych melodii, podkreślające ciepło okresu Bożonarodzeniowego. Odpowiednio zaaranżowane i wykonane jeszcze bardziej oddają swoje piękno. Właśnie tak można podsumować koncert jakiego mogliśmy wysłuchać w minioną niedzielę w Bibliotece+Centrum Kultury. Świąteczno-noworoczny koncert kolęd oraz utwory muzyki rozrywkowej wykonali na gitarach uczniowie klasy gitary wałbrzyskiej szkoły muzycznej. Widownia wypełniona do ostatniego miejsca była pod wrażeniem występu młodych gitarzystów.

Spotkanie rozpoczął od powitania wójt Adam Górecki, który podsumował również krótko mijający 2017r. Następnie rozpoczął się koncert, który był podzielony na trzy sekwencje: występy solowe gitarzystów, duety oraz występ trio rodzinnego. Opiekunem grupy gitarzystów jest pan Witold Kozakowski, który podczas koncertu wraz z Januszem Dąbrowskim (skrzypce) i Ignacym Kozakowskim (flet) wystąpił w trio rodzinnym. Artyści po występie otrzymali upominki od Wójta Gminy oraz od sponsorów: firmy Usługi Wielobranżowe MON-TECH Sławoimir Leśniak, firmy Transport Ciężarowy Marek Rutkowski, Kwiaciarnia Sylwia Pieśla.

Serdecznie dziękujemy pani Danucie Miara za zaangażowanie przy organizacji koncertu oraz wszystkim występującym i ich opiekunom za tak piękne i radosne wprowadzenie w nowy rok mieszkańców gminy i gości przybyłych na koncert.

« powrót