Czarny Bór
- gmina ludzi z pasją
data

Stypendia Sportowe
09.04.2018

            6 kwietnia w Centrum Biblioteczno – Kulturalnym w Czarnym Borze odbyło się już po raz szósty uroczyste wręczenie Dyplomów zawodnikom, którzy otrzymali stypendia sportowe Wójta Gminy Czarny Bór za osiągnięcia sportowe  w roku 2017, natomiast ich rodzicom Listy Gratulacyjne.

            Wszystkich zgromadzonych przywitał Wójt Gminy Czarny Bór – Adam Górecki. Zawodnikom pogratulował dotychczasowych sukcesów, a także życzył wytrwałości i dążenia do wyznaczonych celów. Słowa uznania skierował także do rodziców i trenerów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i poświęceniu motywują i uczą młodych ludzi jak osiągać wspaniałe wyniki.

Dzięki trwającej budowie nartorolkostrady na terenie naszej gminy wszyscy zawodnicy dodatkowo będą mogli korzystać z obiektu, by trenować i osiągać jeszcze lepsze wyniki.

            Stypendia są gratyfikacją pieniężna dla sportowców, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i poświęceniu osiągają sukcesy na arenach krajowych  i zagranicznych. W tym roku stypendia przyznano 17 sportowcom.  Gmina Czarny Bór na ten cel przeznaczyła 30 tysięcy złotych.

« powrót