Czarny Bór
- gmina ludzi z pasją
data

DolnoŚląskie Święto Pieroga - weź udział w kulinarnej rywalizacji
20.08.2019

1 września już po raz XVI amatorzy ciasta wypełnionego nadzieniem w rozmaitych smakach i konfiguracjach będą mieli okazję zasycić swoje kubki smakowe.
Przed nami kolejna edycja Pierogowego Święta, które na stałe wpisało się w kalendarz kulinarny Dolnego Śląska. Uczestnicy mają unikatową możliwość nie tylko zdegustowania pierogów, ale także udziału w pierogowej rywalizacji. Toczy się ona w trzech kategoriach: 1) Kucharze Profesjonaliści (restauracje, bary, gospodarstwa agroturystyczne), 2) Instytucje i organizacje (kluby sportowe, instytucje, organizacje pozarządowe, szkoły), 3) Amatorzy (osoby indywidualne)
Już dziś zachęcamy do prezentacji swoich kulinarnych umiejętności. Na laureatów pierogowej rywalizacji w Amatorach i Instytucjach i Organizacjach czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, dla Profesjonalistów bony upominkowe.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy: wysłać na adres e-mail: pierogi@czarny-bor.pl lub dostarczyć do biura konkursu w dniu imprezy na stadionie sportowym od godz. 11.00.
Regulamin Konkursu na Najsmaczniejsze Pierogi oraz formularz zgłoszeniowy w zakładce "więcej".

 

Impreza współfinansowana jest ze środków Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu.

 

Patronat Medialny: Muzyczne Radio i Relacje Regionalne.

 

Regulamin Konkursu na Najsmaczniejsze Pierogi

 

Formularz zgłoszeniowy

« powrót