Czarny Bór
- gmina ludzi z pasją
BIP
data

Gminny punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
24.03.2023

Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego i planujesz termomodernizację budynku mieszkalnego i wymianę pieca węglowego na ogrzewanie ekologiczne?

Przyjdź na spotkanie informacyjne dot. Programu ''CZYSTE POWIETRZE" i dowiedz się z jakiego dofinansowania na ten cel możesz skorzystać! W ramach nowej wersji programu obowiązującej od stycznia bieżącego roku przy kompleksowej termomodernizacji możesz otrzymać nawet do 136 tys. zł bezzwrotnej dotacji!

Spotkanie odbędzie się 29 marca 2023 r. o godz.16:00 w Bibliotece+Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Jednocześnie przypominamy, iż w ramach współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w Urzędzie Gminy Czarny Bór funkcjonuje punkt konsultacyjny programu Czyste Powietrze gdzie można uzyskać wszelkie informacje na temat programu jak i bezpłatną pomoc w złożeniu wniosku, skompletowaniu dokumentacji i końcowym rozliczeniu przedsięwzięcia. Zachęcamy do kontaktu osobistego i telefonicznego (tel. 74 8450 139 wew.36).

Zachęcamy również do składania wniosków w ramach trwającego naboru na gminny program wymiany źródeł ciepła na ekologiczne o którym informowaliśmy tutaj:

 

« powrót